KONST / Litografier / Färglitografi 17388355
nr 1738 8355
Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad. Färglitografi, bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 45x34 cm
Kondition: med dedikation
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:49:26
6/11 15:08:44
150 kr
10/11 19:44:26